Последните девет минути од синоќешниот епски натпревар (Видео)

Ви ги прикажуваме последните девет минути од синоќешното чудо на Барселона против ПСЖ на Ноу камп. Од голот од слободен удар на Нејмар до оној решавачкиот на Серхио Роберто. Уживајте!

https://twitter.com/FCBW_A7/status/839616998468435970

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s