Речиси гола во новиот спот: Оваа пејачка реши да покаже сè

Српската пејачка Станија Доброевиќ постојано ја бранува јавноста со шокантни настапи но и фотографии на социјалните мрежи.

stanija24

Овојпат тоа е нејзиниот спот за песната „На крају баладе“. Погледнете до каде е решена да оди со раголување…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s