Секси и заводлива: Фолк пејачката Стефановска во минијатурно бикини

Познатата фолк пејачка Татијана Стефановска веќе подолго време е на турнеја во далечната Австралија и заедно со своите колеги Џесика Палашоска и Спасен Силјаноски ги забавува нашите во странство. tatjana09.jpg

Кога нема настапи, атрактивната фолкерка слободното време го користи да ги посети песочните плажи во оваа земја. Таа објави и фотографија од плажите во Перт.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s