Интервју со Меланија Трамп – „ИМАМ СЕКС СЕКОЈА ВЕЧЕР“

Како прва дама на САД, Меланија Трамп во овој момент е во центарот на вниманието. Меѓутоа, бидејќи веќе долго време е во брак со актуелниот претседател на САД, Доналд Трамп, Меланија е одамна позната во медиумите. Додека нејзиниот сопруг има лош однос кон новинарите, таа за разлика од него, е подготвена со нив да разговара за многу работи од приватниот живот. melania-trump_1.jpg

Како пример за тоа се издвојува радио интервјуто од 1999 година, во кое со Трамп и Меланија разговарал култниот радио-водител, Хауард Стерн.

Водителот најпрво разговарал со Трамп, но во еден момент го запрашал дали може да поразговара и со „женската во неговиот кревет“, притоа мислејќи на Меланија, која во тој период се забавувала со богатиот бизнисмен.

Доналд ѝ ја подал телефонската слушалка на Меланија, по што Стерн веднаш ѝ го кажал своето мислење за неа, пренесува британски „Јуниленд“.

melania_3.jpg

„Ти си премногу згодна девојка. Имам видено некои твои слики. Не можев да поверувам, ти си како убав сон. Сакам да те облечам во најсекси облека. Што би сакала да носиш“, ја запрашал водителот Меланија.

Преземено од www.telegraf.mk

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s