Рада направи хаос на настап: Го покажа меѓуножјето и ги израдува мажите (Видео)

Пејачката Радмила Манојловиќ која важи за една од најатрактивните пејачки на сцената обожава често да го покажува своето тело. Така на еден настап облече провокативен фустан кој покажа многу повеќе од што треба.

Untitled

Рада облече долг црвен фустан со висок шлиц, а со оглед на тоа дека играше го покажа меѓуножјето.

Нема сомневање дека момчињата во првите редови уживаа во погледот. Но прашање е дали Ради носеше долна облека или не?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s