Кармен Електра е темпирана бомба и на 44 години

Убавицата со бујни облини, беше магнет за мажите ширум светот кои со нетрпение ја очекуваа секоја нова епизода од „Чуварите на плажата“, токму поради неа како и Памела Андерсон.

Денес, Кармен има 44 години, руса коса, но една работа останува иста – нејзиниот сексапил. Во тоа ќе ве уверат и фотографиите во продолжение до кои дојдовме преку Инстаграм.

Happy Friday 💋MUAHHHH

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Had my Disco Nap & ready 2 celebrate 🎉 Happy Birthday @bryanrabin

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Happy Valentine's Day 2 all the singles and the luvas ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s