Заборави да облече градник: Селена Гомез ги покажа голите гради

Селена Гомез ужива во времето поминато со своето момче, а повеќе од очигледно е дека љубовта одлично и прилега. Пејачката заедно со The Weeknd беа забележани на вечера во Њујорк.

Селена ги привлече сите погледи во елегантен црн фустан, под кој заборави да облече градник. Блицовите од фотоапаратите на папараците ги открија нејзините голи гради.

selana0802

selana0801

selana0803

selana0804

selana0805

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s