Повеќе од секси: Елена Велевска во бикини ги засени колешките

Дефинитивно Елена Велевска нема конкуренција кога станува збор за физичкиот изглед. Згодната мама веќе ја отвори сезоната на бикини и тоа во далечната Австралија каде е веќе неколку недели на турнеја.

Погледнете ја нејзината убавина низ фотографии…

elena_16elena16-01elena16-02elena16-03

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s