Андреа Закерман од серијата „Беверли Хилс“ се разголе на 57 години

Симпатичната бринета од серијата „Беверли Хилс“, која се емитуваше во 90-тите години од минатиот век, Андреа Закерман (57) пред два дена се појави разголена на доделувањето на SAG наградите во Лос Анџелес каде има улога меѓу челните луѓе на оваа организација.

Таа на црвениот тепих продефилира во долг црвен фустан, а вниманието на луѓето околу себе го привлече со своите гради.beverli11-1.jpg

Advertisements

(Галерија) Секси и заводливи за дочекот на Нова година

Македонските дами од јавниот живот за дочекот на Нова година се потрудиле да изгледаат секси и заводливо. Дел од нив избрале да ги истакнат градите со длабоко деколте, а други во прв план ги ставиле нозете и избрале куси фустанчиња.

Лила Филиповска

Викторија Лоба

Јелена Спенџарска

Елена Ристеска

Антониа гиговска

Мелита Ракичевиќ

Го препознавате ли – денес е најпопуларен српски пејач, а сопругата му е вистинска убавица (ФОТО)

zeljkojoksimovik

Поп пејачот Жељко Јоксимовиќ денес е сјаен музичар, а љубовта кон музиката ја гаи уште од детството.

Тој на својот Инстаграм профил сподели фотографија од младоста.

Уште како дете свирел хармоника, додека браќата Саша и Дејан внимателно слушале.

zeljkoijovana

Екс-сопругата на Аца Лукас се прошета без градник, а нејзиниот шлиц за малку ќе откриеше премногу (ФОТО)

Дефинитивно познатиот пејач Аца Лукас има причина да се кае за разводот со неговата сега, екс- сопруга Соња Вуксановиќ.

Таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи, каде го истакнува својот сексапил.

А, последните неколку фотографии кои ги сподели со фановите, таа изгледа како „бомба“ во вистинска смисла на зборот, погледнете.

💚

A post shared by SONJA (@sonja__sv) on

💚

A post shared by SONJA (@sonja__sv) on

💚

A post shared by SONJA (@sonja__sv) on

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ е вистинска бомба

Мина Јоксимовиќ во последните неколку години стана една од најатрактивните познати личности во Србија. Иако на нејзиниот изглед никој до сега немал никакви замерки, таа реши да направи неколку промени.

Атрактивната бринета има нова фризура, а нејзините фотографии на друштвените мрежи се многу провокативни.

Беше најзгодна пејачка во светот, а сега гордо се шета со вишок килограми

Една од најголемите светски музички ѕвезди на денешницата, Ријана, која од своето појавување ја нарекуваат „Убавицата од Барбадос“, неодамна се прошета во Њујорк во популарната „плус-сајз“ тексас јакна и здолниште, во кои гордо ги покажа своите пополнети облини.

Поп дивата гордо ги истакна нозете во високи чизми, а со оглед на тоа дека со месеци ја пратат натписи дека се здебелила, се чини дека тоа неа воопшто не и смета, туку ужива покажувајќи ја својата нова линија и женственост.

1riri2riri

Избрана новата Мис на светот, по 17 години круната ја враќа во Индија

Индиската убавица Мануши Чилар денеска е избрана за Мис на светот за 2017 година.

Во финалето на изборот за Мис на светот, кој беше одржан во Кина, круната ја понесе 20-годишната студентка по медицина од индиската држава Харајана.

За прва придружничка е избрана Андреа Меса од Мексико, додека втора придружничка е Британката Стафани Хил.

Чилар е шеста Индијка која ја понесе титулата најубава девојка, и круната ќе ја врати во Индија после 17 години.

Manushi Chhillar

На познатата водителка и падна деколтето: Градите на мегдан, фотографите полни раце работа (ФОТО)

Шпанската водителка Адриана Абенија не сакајќи покажа премногу на црвениот тепих.

Но , срамот не запре кога и покажаа дека деколтето и се отворило.

Згодната водителка се засрами и се заврте со грб кон снимателите , кои направија уште поатрактивни фотографии од нејзиниот проѕирен фустан.

Инцидентот се случи на црвениот тепих во Мадрид при доделувањето на наградите на магазинот GQ.

nips1-e1511011363883-640x815nips3-e1511011747775nips2nintchdbpict0003673920981-e1511011653538-640x944nintchdbpict000367577670-e1511013114122

Девојката од Деспасито е бомба – покажа како вежба во теретана (видео)

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

 

 

 

 

 

Training today by: @marcoslopezfit at @fitnesslovers305

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

 

 

 

 

(ФОТО) Дечкото на Гвен Стефани е најсексипилниот маж на светот

Ласкавата титула на најсексипилен маж на светот оваа година според изборот на читателите на „Пипл“ ја понел американскиот глумец, кантри пејач и музички продуцент Блејк Шелтон.
„Цел живот бев грд, но ако можам да бидам секси макар на една година – со задоволство ја прифаќам титулата“ изјавил 41. годишниот пејач.

Blejk-elton.jpg

Шелтон десет години бил успешен кантри пејач, а во 2011. година му се пружила прилика како судија и ментор да учествува во реалното шоу на ЕнБиСи „The Voice”.

‪Thank you @people!!!! Don't hate me because I'm beautiful… ‬

A post shared by Blake Shelton (@blakeshelton) on

Performing “Turnin’ Me On” tonight!! Tune in! @latenightseth

A post shared by Blake Shelton (@blakeshelton) on