Интервју со Меланија Трамп – „ИМАМ СЕКС СЕКОЈА ВЕЧЕР“

Како прва дама на САД, Меланија Трамп во овој момент е во центарот на вниманието. Меѓутоа, бидејќи веќе долго време е во брак со актуелниот претседател на САД, Доналд Трамп, Меланија е одамна позната во медиумите. Додека нејзиниот сопруг има лош однос кон новинарите, таа за разлика од него, е подготвена со нив да разговара за многу работи од приватниот живот. melania-trump_1.jpg

Како пример за тоа се издвојува радио интервјуто од 1999 година, во кое со Трамп и Меланија разговарал култниот радио-водител, Хауард Стерн.

Водителот најпрво разговарал со Трамп, но во еден момент го запрашал дали може да поразговара и со „женската во неговиот кревет“, притоа мислејќи на Меланија, која во тој период се забавувала со богатиот бизнисмен.

Доналд ѝ ја подал телефонската слушалка на Меланија, по што Стерн веднаш ѝ го кажал своето мислење за неа, пренесува британски „Јуниленд“.

melania_3.jpg

„Ти си премногу згодна девојка. Имам видено некои твои слики. Не можев да поверувам, ти си како убав сон. Сакам да те облечам во најсекси облека. Што би сакала да носиш“, ја запрашал водителот Меланија.

Преземено од www.telegraf.mk

Advertisements

Рада направи хаос на настап: Го покажа меѓуножјето и ги израдува мажите (Видео)

Пејачката Радмила Манојловиќ која важи за една од најатрактивните пејачки на сцената обожава често да го покажува своето тело. Така на еден настап облече провокативен фустан кој покажа многу повеќе од што треба.

Untitled

Рада облече долг црвен фустан со висок шлиц, а со оглед на тоа дека играше го покажа меѓуножјето.

Нема сомневање дека момчињата во првите редови уживаа во погледот. Но прашање е дали Ради носеше долна облека или не?